Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

back
I kolejka    
Baltyk Gdynia FC Sopot 5:0
Polonia Gdansk Arka Gdynia 3:2
Wierzyca Starogard Bytovia Bytow 1:1
Gedania Gdansk Gryf Slupsk 3:4
Zulawy Nowy Dwor Start Miastko 3:3
Wisla Tczew Gryf Wejherowo 3:1
Chojniczanka Chojnice Pogon Lebork 1:0
Pomezania Malbork Jantar Ustka 3:0 v.o
     
II kolejka    
Baltyk Gdynia Gedania Gdansk 3:0
FC Sopot Lechia Gdansk 0:5
Jantar Ustka Zulawy Nowy Dwor 1:2
Pomezania Malbork Pogon Lebork 1:2
Gryf Wejherowo Wierzyca Starogard 1:1
Bytovia Bytow Chojniczanka Chojnice 2:1
Start Miastko Gryf Slupsk 2:4
Arka Gdynia Wisla Tczew 5:1
     
III kolejka    
Lechia Gdansk Baltyk Gdynia 1:1
Polonia Gdansk FC Sopot 3:2
Pomezania Malbork Bytovia Bytow 1:1
Wierzyca Starogard Arka Gdynia 1:1
Chojniczanka Chojnice Gryf Wejherowo 1:1
Zulawy Nowy Dwor Pogon Lebork 0:0
Gryf Slupsk Jantar Ustka 12:0
Gedania Gdansk Start Miastko 2:3
     
IV kolejka    
Baltyk Gdynia Polonia Gdansk 5:3
Pogon Lebork Gryf Slupsk 0:3
Lechia Gdansk Gedania Gdansk 0:0
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 3:3
FC Sopot Wisla Tczew 1:3
Gryf Wejherowo Pomezania Malbork 2:1
Bytovia Bytow Zulawy Nowy Dwor 5:1
Jantar Ustka Start Miastko 1:1
     
V kolejka    
Wisla Tczew Baltyk Gdynia 1:2
Wierzyca Starogard FC Sopot 4:1
Start Miastko Pogon Lebork 5:3
Gryf Slupsk Bytovia Bytow 7:0
Arka Gdynia Pomezania Malbork 3:1
Gedania Gdansk Jantar Ustka 3:0 v.o.
Zulawy Nowy Dwor Gryf Wejherowo 0:6
Polonia Gdansk Lechia Gdansk 0:2
     
VI kolejka    
Baltyk Gdynia Wierzyca Starogard 3:0
FC Sopot Chojniczanka Chojnice 2:2
Arka Gdynia Zulawy Nowy Dwor 0:0
Gryf Wejherowo Gryf Slupsk 0:1
Polonia Gdansk Gedania Gdansk 0:4
Bytovia Bytow Start Miastko 2:0
Pogon Lebork Jantar Ustka 2:0
Lechia Gdansk Wisla Tczew 5:2
     
VII kolejka    
Chojniczanka Chojnice Baltyk Gdynia 1:1
Gryf Slupsk Arka Gdynia 0:1
Gedania Gdansk Pogon Lebork 1:3
Wisla Tczew Polonia Gdansk 4:0
Pomezania Malbork FC Sopot 6:2
Jantar Ustka Bytovia Bytow 0:1
Start Miastko Gryf Wejherowo 8:1
Wierzyca Starogard Lechia Gdansk 1:1 (29.05.01)
     
VIII kolejka    
Baltyk Gdynia Pomezania Malbork 2:0
Arka Gdynia Start Miastko 3:0
Wisla Tczew Gedania Gdansk 3:1
FC Sopot Zulawy Nowy Dwor 2:1
Bytovia Bytow Pogon Lebork 1:0
Gryf Wejherowo Jantar Ustka 10:0
Lechia Gdansk Chojniczanka Chojnice 2:2
Polonia Gdansk Wierzyca Starogard 3:0 v.o.
     
IX kolejka    
Zulawy Nowy Dwor Baltyk Gdynia 1:3
Gedania Gdansk Bytovia Bytow 0:1
Gryf Slupsk FC Sopot 4:2
Pomezania Malbork Lechia Gdansk 0:5
Wierzyca Starogard Wisla Tczew 3:1
Chojniczanka Chojnice Polonia Gdansk 0:0
Jantar Ustka Arka Gdynia 2:4
Pogon Lebork Gryf Wejherowo 2:1
     
X kolejka    
Baltyk Gdynia Gryf Slupsk 0:0
Lechia Gdansk Zulawy Nowy Dwor 4:0
Wisla Tczew Chojniczanka Chojnice 0:2
Arka Gdynia Pogon Lebork 0:0
Gryf Wejherowo Bytovia Bytow 0:3 v.o.
FC Sopot Start Miastko 2:2
Wierzyca Starogard Gedania Gdansk 0:1
Polonia Gdansk Pomezania Malbork 6:2
     
XI kolejka    
Start Miastko Baltyk Gdynia 0:3
Zulawy Nowy Dwor Polonia Gdansk 2:2
Gedania Gdansk Gryf Wejherowo 3:1
Jantar Ustka FC Sopot 0:3 v.o.
Bytovia Bytow Arka Gdynia 1:4
Gryf Slupsk Lechia Gdansk 1:0
Pomezania Malbork Wisla Tczew 2:1
Chojniczanka Chojnice Wierzyca Starogard 2:2
     
XII kolejka    
Baltyk Gdynia Jantar Ustka 7:0
Chojniczanka Chojnice Gedania Gdansk 0:3
Wierzyca Starogard Pomezania Malbork 2:2
Wisla Tczew Zulawy Nowy Dwor 3:0
FC Sopot Pogon Lebork 1:3
Polonia Gdansk Gryf Slupsk 0:1
Lechia Gdansk Start Miastko 3:1
Arka Gdynia Gryf Wejherowo 5:2
     
XIII kolejka    
Pogon Lebork Baltyk Gdynia 0:6
Gedania Gdansk Arka Gdynia 3:3
Gryf Slupsk Wisla Tczew 3:1
Start Miastko Polonia Gdansk 2:3
Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice 1:4
Zulawy Nowy Dwor Wierzyca Starogard 2:1
Bytovia Bytow FC Sopot 1:2
Jantar Ustka Lechia Gdansk 2:5
     
XIV kolejka    
Baltyk Gdynia Bytovia Bytow 1:1
Chojniczanka Chojnice Zulawy Nowy Dwor 9:2
Wierzyca Starogard Gryf Slupsk 1:2
Lechia Gdansk Pogon Lebork 3:1
FC Sopot Gryf Wejherowo 2:0
Wisla Tczew Start Miastko 0:2
Pomezania Malbork Gedania Gdansk 3:2
Polonia Gdansk Jantar Ustka 4:0
     
XV kolejka    
Gryf Wejherowo Baltyk Gdynia 1:4
Arka Gdynia FC Sopot 2:1
Start Miastko Wierzyca Starogard 1:2
Gryf Slupsk Chojniczanka Chojnice 5:1
Zulawy Nowy Dwor Pomezania Malbork 0:1
Pogon Lebork Polonia Gdansk 0:0
Jantar Ustka Wisla Tczew 0:4
Bytovia Bytow Lechia Gdansk 3:1
     
XVI kolejka    
Baltyk Gdynia Arka Gdynia 1:0
Lechia Gdansk Gryf Wejherowo 3:0
Zulawy Nowy Dwor Gedania Gdansk 1:6
Pomezania Malbork Gryf Slupsk 1:3
Chojniczanka Chojnice Start Miastko 8:1
Wierzyca Starogard Jantar Ustka 3:0 v.o
Polonia Gdansk Bytovia Bytow 3:0
Wisla Tczew Pogon Lebork 0:1
     
XVI kolejka    
Gedania Gdansk FC Sopot 0:0
Arka Gdynia Lechia Gdansk 1:1
Gryf Wejherowo Polonia Gdansk 0:2
Bytovia Bytow Wisla Tczew 1:5
Pogon Lebork Wierzyca Starogard 2:2
Jantar Ustka Chojniczanka Chojnice 2:1
Start Miastko Pomezania Malbork 3:1
Gryf Slupsk Zulawy Nowy Dwor 3:0 v.o.