Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

back
I kolejka 19/20.08.00    
FC Sopot Baltyk Gdynia Przelozony
GKS Gardeja Lechia Gdansk 2:5
Arka Gdynia Polonia Gdansk 4:1
Bytovia Bytow Wierzyca Starogard 3:3
Gryf Slupsk Gedania Gdansk 3:0
Start Miastko Zulawy Nowy Dwor 0:3
Gryf Wejherowo Wisla Tczew 0:3
Pogon Lebork Chojniczanka Chojnice 0:0
Jantar Ustka Pomezania Malbork 0:0
     
II kolejka 23.08.00    
Gedania Gdansk Baltyk Gdynia 1:9
Lechia Gdansk FC Sopot 2:1
Polonia Gdansk GKS Gardeja 5:1
Zulawy Nowy Dwor Jantar Ustka 4:2
Pogon Lebork Pomezania Malbork 1:1
Wierzyca Starogard Gryf Wejherowo 0:1
Chojniczanka Chojnice Bytovia Bytow 4:2
Gryf Slupsk Start Miastko 3:2
Wisla Tczew Arka Gdynia 0:4
     
III kolejka 26/27.08.00    
Baltyk Gdynia Lechia Gdansk 3:2
FC Sopot Polonia Gdansk 1:5
Bytovia Bytow Pomezania Malbork 1 4
Arka Gdynia Wierzyca Starogard 2:2
GKS Gardeja Wisla Tczew 0:1
Gryf Wejherowo Chojniczanka Chojnice 2:4
Pogon Lebork Zulawy Nowy Dwor 1:0
Jantar Ustka Gryf Slupsk 0:3
Start Miastko Gedania Gdansk 1:0
     
IV kolejka 30.08.00    
Polonia Gdansk Baltyk Gdynia 1:5
Gryf Slupsk Pogon Lebork 2:1
Gedania Gdansk Lechia Gdansk 0:2
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 1:1
Wisla Tczew FC Sopot 5:1
Pomezania Malbork Gryf Wejherowo 2:5
Zulawy Nowy Dwor Bytovia Bytow 3:1
Start Miastko Jantar Ustka 2:1
Wierzyca Starogard GKS Gardeja  
     
V kolejka 02/03.09.00    
Baltyk Gdynia Wisla Tczew 5:0
FC Sopot Wierzyca Starogard 1:6
Pogon Lebork Start Miastko 4:0
Bytovia Bytow Gryf Slupsk 1:3
GKS Gardeja Chojniczanka Chojnice 4:5
Arka Gdynia Pomezania Malbork 6:1
Jantar Ustka Gedania Gdansk przelozony
Gryf Wejherowo Zulawy Nowy Dwor 2:1
Lechia Gdansk Polonia Gdansk 1:2
     
VI kolejka 05/06/07.09.00    
Wierzyca Starogard Baltyk Gdynia 0:6
Chojniczanka Chojnice FC Sopot 5:0
Zulawy Nowy Dwor Arka Gdynia 1:1
Gryf Slupsk Gryf Wejherowo 3:1
Gedania Gdansk Polonia Gdansk 1:1
Start Miastko Bytovia Bytow 2:0
Pomezania Malbork GKS Gardeja 10:2
Jantar Ustka Pogon Lebork 2:2
Wisla Tczew Lechia Gdansk 2:6
     
VII kolejka 09/10.09.00    
Baltyk Gdynia Chojniczanka Chojnice 8:2
Arka Gdynia Gryf Slupsk 3:3
Pogon Lebork Gedania Gdansk 1:0
GKS Gardeja Zulawy Nowy Dwor 1:3
Polonia Gdansk Wisla Tczew 1:1
FC Sopot Pomezania Malbork 2:1
Bytovia Bytow Jantar Ustka 1:0
Gryf Wejherowo Start Miastko 5:0
Lechia Gdansk Wierzyca Starogard 20.09.00
     
VIII kolejka 16/17.09.00    
Pomezania Malbork Baltyk Gdynia 2:4
Start Miastko Arka Gdynia 1:3
Gedania Gdansk Wisla Tczew 3:6
Zulawy Nowy Dwor FC Sopot 5:2
Gryf Slupsk GKS Gardeja 6:1
Pogon Lebork Bytovia Bytow 0:0
Jantar Ustka Gryf Wejherowo 0:2
Chojniczanka Chojnice Lechia Gdansk 2:3
Wierzyca Starogard Polonia Gdansk 0:3
     
Zalegle mecze    
FC Sopot Baltyk Gdynia 1:7
Lechia Gdansk Wierzyca Starogard 5:1
Jantar Ustka Gedania Gdansk 0:0
     
IX kolejka 23/24.09.00    
Baltyk Gdynia Zulawy Nowy Dwor 2:0
Bytovia Bytow Gedania Gdansk 2:0
FC Sopot Gryf Slupsk 1:3
Lechia Gdansk Pomezania Malbork 4:1
Wisla Tczew Wierzyca Starogard 3:0
Polonia Gdansk Chojniczanka Chojnice 3:3
Arka Gdynia Jantar Ustka 5:0
Gryf Wejherowo Pogon Lebork 0:4
GKS Gardeja Start Miastko 3:6
     
X kolejka 26/27.09.00    
Gryf Slupsk Baltyk Gdynia 2:3
Zulawy Nowy Dwor Lechia Gdansk 2:3
Chojniczanka Chojnice Wisla Tczew 2:3
Pogon Lebork Arka Gdynia 2:3
Bytovia Bytow Gryf Wejherowo 1:2
Start Miastko FC Sopot 1:2
Jantar Ustka GKS Gardeja 3:1
Gedania Gdansk Wierzyca Starogard 3:0
Pomezania Malbork Polonia Gdansk 0:1
     
XI kolejka 30.09/01.10.00    
Baltyk Gdynia Start Miastko 6:0
Polonia Gdansk Zulawy Nowy Dwor 2:0
Gryf Wejherowo Gedania Gdansk 0:1
GKS Gardeja Pogon Lebork 0:1
FC Sopot Jantar Ustka 2:1
Arka Gdynia Bytovia Bytow 7:0
Lechia Gdansk Gryf Slupsk 3:0
Wisla Tczew Pomezania Malbork 9:1
Wierzyca Starogard Chojniczanka Chojnice 4:3
     
XII kolejka 07/08.10.00    
Jantar Ustka Baltyk Gdynia 0:3
Gedania Gdansk Chojniczanka Chojnice 3:5
Pomezania Malbork Wierzyca Starogard 2:1
Zulawy Nowy Dwor Wisla Tczew 2:4
Pogon Lebork FC Sopot 7:1
Gryf Slupsk Polonia Gdansk 3:1
Start Miastko Lechia Gdansk 5:1
Bytovia Bytow GKS Gardeja 7:2
Gryf Wejherowo Arka Gdynia 2:3
     
XIII kolejka 14/15.10.00    
Baltyk Gdynia Pogon Lebork 1:2
Arka Gdynia Gedania Gdansk 3:0
Wisla Tczew Gryf Slupsk 4:2
Polonia Gdansk Start Miastko 3:1
Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 3:1
Wierzyca Starogard Zulawy Nowy Dwor 6:1
GKS Gardeja Gryf Wejherowo 0:5
FC Sopot Bytovia Bytow 2:0
Lechia Gdansk Jantar Ustka 2:1
     
XIV kolejka 21/22.10.00    
Bytovia Bytow Baltyk Gdynia 1:5
Zulawy Nowy Dwor Chojniczanka Chojnice 1:3
Gryf Slupsk Wierzyca Starogard 4:2
Pogon Lebork Lechia Gdansk 0:1
Gryf Wejherowo FC Sopot 3:2
Arka Gdynia GKS Gardeja 12:0
Start Miastko Wisla Tczew 3:0
Gedania Gdansk Pomezania Malbork 0:1
Jantar Ustka Polonia Gdansk 3:6
     
XV kolejka 28/29.10.00    
Baltyk Gdynia Gryf Wejherowo 3:0
FC Sopot Arka Gdynia 0:10
GKS Gardeja Gedania Gdansk 1:4
Wierzyca Starogard Start Miastko 1:0
Chojniczanka Chojnice Gryf Slupsk 5:1
Pomezania Malbork Zulawy Nowy Dwor 1:0
Polonia Gdansk Pogon Lebork 0:1
Wisla Tczew Jantar Ustka 2:0
Lechia Gdansk Bytovia Bytow 9:0
     
XVI kolejka 04/05.11.00    
Arka Gdynia Baltyk Gdynia 0:2
GKS Gardeja FC Sopot 0:2
Gryf Wejherowo Lechia Gdansk 1:2
Gedania Gdansk Zulawy Nowy Dwor 1:0
Gryf Slupsk Pomezania Malbork 5:2
Start Miastko Chojniczanka Chojnice 2:2
Jantar Ustka Wierzyca Starogard 0:1
Bytovia Bytow Polonia Gdansk 0:0
Pogon Lebork Wisla Tczew 1:1
     
XVI kolejka 11/12.11.00    
Baltyk Gdynia GKS Gardeja 3:0 v.o.
FC Sopot Gedania Gdansk 3:2
Lechia Gdansk Arka Gdynia 3:0
Polonia Gdansk Gryf Wejherowo 2:2
Wisla Tczew Bytovia Bytow 4:0
Wierzyca Starogard Pogon Lebork 1:0
Chojniczanka Chojnice Jantar Ustka 6:0
Pomezania Malbork Start Miastko 3:2
Zulawy Nowy Dwor Gryf Slupsk 0:6